Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen a detoxikace

Mladý ječmen a detoxikace

Lidské tělo, pokud o něj není dostatečně pečováno, se zanáší toxiny, které způsobují velkou část zdravotních problémů. V organizmu se ukládají volné radikály, které mohou nenávratně poškodit lidské zdraví. Každý člověk navíc poškozuje své zdraví stresem, a někteří i alkoholem a kouřením. Všechny tyto látky však lze postupně z organizmu odbourat. Významně tomu napomáhá právě mladý ječmen.

Detoxikační účinky s pomocí mladého ječmene

S pomocí užívání mladého ječmene lze nastartovat detoxikační kůru organizmu. Enzymy a chlorofyl mladého ječmene jemně detoxikují organizmus. Řady antioxidantů se podílí na likvidaci volných radikálů. Mladý ječmen má i silný alkalizující efekt, který odstraňuje zakyselení organizmu. Vláknina obsažená v ječmeni účinně čistí zanesené střevní stěny. Chlorofyl hojí také záněty.

Prohlédnout zboží mladý zelený ječmen ZDE.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.