Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen a hubnutí

Mladý ječmen a současný životní styl

Dnešní životní styl se zcela odlišuje od života našich předků. Nejenže se snižuje množství pohybu, ale i kvalita stravy. Zásluhou sedavého zaměstnání se ukládá zejména na problematických partiích tuk, povolují svaly a celkově se snižuje fungování trávicího systému. Vznikají tak problémy s nadýmáním, se stolicí a také bolestivostí. Záněty žlučníku, žaludku, slinivky či dvanáctníku jsou u mnoha lidí jen otázkou času. K tomu všemu se přidává špatná strava. Pravdou je, že dnešní supermarkety nenabízejí zrovna kvalitní ovoce a zeleninu. A na farmářský trh se dostane jen málokdo. Ovšem ani to není omluva toho, že v našem jídelníčku jsou zastoupeny zejména cukry, nadbytečné a prázdné kalorie a ty zdravé potraviny jíme jen velmi málo. Chybí čerstvá zelenina, maso i mléčné výrobky. To vše završuje vydatná dávka stresu. Ten dokáže i to, že člověk začne zcela nekontrolovaně přibírat, mít trávicí a další problémy.

Prohlédnout si zboží mladý zelený ječmen ZDE.

Pomoci hubnout může i mladý ječmen

Základem hubnutí je samozřejmě změna stravovacích návyků a pak pohyb. Se stravovacími návyky vám pomůže výživový poradce. Ostatně doporučí vám i vhodnou formu pohybu. K tomu všemu vám také nabídne možnost úpravy vašich problémů pomocí mladého ječmene. Výhodou mladého ječmene je to, že dokáže tělo pročistit i vyživit a zároveň mu dodat energii. Tak je vhodný pro diety, pročišťovací kůry i pro odstranění únavy.

Co je mladý ječmen?

Jde o zelený ječmen, který se sklízí ve stadiu, kdy má nejvyšší výživovou hodnotu. To je doba, kdy naroste asi do 25 centimetrů. Po sklizni se proplachuje a suší na zelený prášek, při nízkých teplotách, které zaručí co nejvyšší hodnotu účinných látek.

Co obsahuje mladý ječmen?

Především vysokou hodnotu enzymů, chlorofyl, minerály, stopové prvky, vitamíny jako je betakaroten, vitaminů C, E, B1, B2, B3, B6, biotin, kyseliny listové, kyselinu pantotenovou, cholin, vlákniny, rostlinné bílkoviny a také tryptofan, který vyvolává dobrou náladu.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.