Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen a roztroušená skleróza

Co je roztroušená skleróza?

Jde o degenerativní onemocnění, které se objeví náhle, zcela bez varování u dospělých lidí a svou progresivitou jim postupně výrazně změní život. Toto onemocnění nelze vyléčit, avšak správnými medikamenty a doporučeným způsobem života ho lze velmi výrazně zpomalit, někdy i zastavit. Samotný průběh nemoci je u každého jiný. Stejně jako jsou období, kdy se nemoc nijak neprojevuje a kdy naopak je intenzivnější. Roztroušená skleróza může vést k poškození zrakového nervu, mozkových a míšních nervů, k problémům se zrakem, obtížné chůzi, nesrozumitelné řeči, inkontinenci moče a stolice, zmatenému myšlení až k ochrnutí.

Prohlédnout zboží mladý ječmen ZDE.

Jak se roztroušená skleróza projevuje?

Největším problémem je časné rozpoznání příznaků. Velmi často se první příznaky zaměňují s jinými nemocemi. Navíc problémy nebývají trvalé. Náhle se objeví a zase zmizí. Vyskytuje se často velká únava, která se připisuje přepracování. K dalším příznakům patří neostré nebo dvojité vidění, palčivost v pažích a lýtkách, neobratnost, ztráta stability, náhlé pády, problémy pohybové i koordinační, svalová ztuhlost, třes, poruchy řeči, problémy s inkontinencí nebo vypadávání předmětů z rukou.

Co způsobuje roztroušenou sklerózu?

I přes současnou a vysoce vyspělou medicínu není dosud známá ani přesně určená příčina vzniku roztroušené sklerózy. Existují různé studie, avšak žádná z nich neukazuje jasný důvod vzniku. Mnoho odborníků se domnívá, že roztroušená skleróza patří mezi autoimunitní onemocnění, kdy imunitní systém organizmu napadá vlastní nervové buňky. Jiní odborníci mají za to, že onemocnění vyvolává virus, jako je virus spalniček nebo herpetický virus, který celá léta nečinně spí a pak se na základě nějakého impulsu objeví v podobě roztroušené sklerózy.

Mladý ječmen - naděje pro nemocné roztroušenou sklerózou

Mladý ječmen patří mezi takzvané zelené potraviny. Zelené proto, že se sklízí a následně zpracovává v době svého růstu. Tedy v době, kdy ještě není plně vyzrálý, ale obsahuje množství účinných látek. Také zpracování probíhá velmi šetrnou metodou. Výsledkem je zelený prášek plný životně důležitých látek. V tomto prášku najdete enzymy, chlorofyl, vitamíny, minerály a stopové prvky v organické podobě. Velmi důležitý je obsah beta karotenu, vitaminů C, E, B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu. Stejně tak i množství vlákniny a rostlinných bílkovin, které mají nízkou molekulovou hmotnost, a lidské tělo je tak může snadno využít pro svůj zdravý vývoj. To vše doplňuje tryptofan, z nějž se tvoří serotonin, jinak hormon štěstí.

Jak mladý ječmen pomáhá při roztroušené skleróze?

Při roztroušené skleróze je důležitá výživa organizmu a dodání látek, které ozdravují a upevňují nervovou soustavu. To je možné několika způsoby. Tím nejlepším je zcela přírodní cesta. A tou mladý ječmen bezesporu je. Jeho účinky se ovšem znásobují, pokud ho pacient začne užívat co nejdříve po zjištění diagnózy. Léčba pomocí mladého ječmene zvyšuje antioxidační aktivitu a tak ochraňuje nervové buňky před vysoce reaktivními volnými radikály, Podporuje tvorbu a současně dodává nenasycené mastné kyseliny a další látky, které napomáhají výstavbě nervů a zároveň zmírňují zánětlivé procesy. Také dodává zcela přírodní vitamíny, minerály a stopové prvky.

Jak mladý ječmen užívat?

S užíváním poradí lékař. Ovšem postup je většinou takový, že se začíná na minimální ranní dávce, která se postupně zvyšuje a od asi 7 dne se přidává i dávka večerní. Obě dávky se pak zvyšují až do konečného množství. Samotné množství se liší podle samotného onemocnění a také pacienta.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.