Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen a trávení

Mladý ječmen a trávení

Mladý ječmen podporuje trávení, peristaltiku a velmi účinně působí proti zácpě. Rostlinné vlákniny, jež jsou v mladém ječmeni obsaženy, mají významný vliv na správné fungování trávicího traktu. Testy byl prokázán vliv tohoto ječmene na redukci vstřebávání karcinogenů v trávicím traktu. Aktivní složky mladého ječmene podporují pohyb trávicího ústrojí a posilují vyprazdňovací svaly.

Mladý ječmen prohlédnout zde.

Mladý ječmen a nadváha

Nadváha způsobuje celou řadu onemocnění. To často vede k problematickému spalování a trávení. Tělo spaluje pomocí enzymů a právě enzymy mladý ječmen obsahuje v potřebném množství. Tak pomáhá se spalováním. Mimo to mladý ječmen neutralizuje kyselost tělesných tekutin, tím upravuje činnost štítné žlázy, která také často přispívá ke zvyšování hmotnosti. Mladý ječmen vám nezaručí okamžité zhubnutí, ale s pomocí úpravy jídelníčku a s přidáním pohybu, vám tělo ozdraví a pomůže k trvalé ztrátě nadbytečných kilogramů.
Jak používat mladý ječmen?

  • Důležité je mladý ječmen používat na lačno, nejlépe půl hodiny před jídlem. Prášek mladého ječmene by se neměl nikdy zalévat teplejší vodou než 45°C. Pokud vám nechutná, je možné ho zalévat ovocnou nebo zeleninovou šťávou.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.