Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen spánek a nespavost

Co je mladý ječmen

Mladý ječmen, který je také někdy nazýván jako zelený ječmen, je obilnina pěstovaná v USA ve státě Utah vysoko v horách, v nadmořské výšce až 1500 m, v místech kde se nachází vyschlá sladkovodní jezera. Svůj název získal tento ječmen tím, že je rostlina sklízena v době, kdy dosahuje výšky 30 cm, díky čemuž se v ní nachází nejvyšší možné výživové hodnoty, jako jsou vitamíny, enzymy, aminokyseliny, minerální látky, apod. I samotné místo pěstování, jehož půda je bohatá na minerály, dodává této rostlině další významné zásadotvorné živiny. Další zpracování této plodiny je pod přísnou kontrolou, kdy nedochází k žádné pasterizaci a vylisovaná šťáva z listů tohoto ječmene se suší při teplotě 31.1 C, čímž si zachovává obrovskou enzymatickou hodnotu. Mladý ječmen je tak živý 100% čistý nápoj bez dalších přísad, který je plný cenných a zdraví prospěšných látek.

Mladý zelený ječmen prohlédnout ZDE.

Jaké látky mladý ječmen obsahuje

Jak je již výše zmíněno, mladý ječmen získává při svém klíčení a růstu obrovské množství živin, které získává jak ze země, tak i ze vzduchu, slunce a vody. Látky, které mladý nebo také zelený ječmen obsahuje, jsou velice blahodárné pro lidský organismus a jsou navíc ve snadno vstřebatelné podobě. Jedná se především o vitamíny, minerální látky, stopové prvky, aminokyseliny a enzymy.

Šťáva z tohoto ječmene

má vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E, vitamínů řady B a mnoha dalších. Z minerálních látek je možné mimo mnoho jiných zmínit draslík, vápník, sodík, železo, nebo fosfor. Mladý ječmen, jak je již uvedeno, obsahuje širokou paletu aminokyselin, mezi které patří například arginin, leucin, tyrosin, alanin a další. Tato zelená potravina je také výjimečná tím, že obsahuje vysoký obsah chlorofylu.

Účinky mladého ječmene

Díky obrovskému množství účinných a blahodárných látek má tato živá potravina široký a komplexní vliv na lidský organismus. Tím, že je v ječmeni obsaženo vysoké procento chlorofylu, je schopný velmi výrazně okysličovat krev a tkáně. Okysličením krve a tkání je člověk schopen déle a o mnoho intenzivněji myslet a pracovat. Mladý ječmen má lehce zásadité ph, což vede k tomu, že se v těle nedaří plísním, zánětům, kvasinkám a také v neposlední řadě rakovinovým buňkám. 

Pravidelným užíváním zeleného ječmene harmonizujete celý organismus

který pak lépe funguje jako celek. Klasické léky se naopak zaměřují pouze na určité symptomy a ne vždy léčí podstatu onemocnění. Zelený ječmen silně detoxikuje a působí také jako antioxidant. Mladý ječmen ovlivňuje pozitivně mozkovou funkci, ovlivňuje deprese a blahodárně působí proti nespavosti.

Mladý ječmen a nespavost

Pod pojmem nespavost si lze představit nejen neschopnost usnout, ale také časté probouzení během spánku, případně probouzení se příliš brzy. Takové problémy mohou často přetrvávat i několik týdnů, kdy je často jejich příčinou stres, nervozita, rozčilení, apod. Nespavost se při neléčení může rozvinout až v chronický problém trvající dlouhé měsíce. 

Je vhodné konzumovat mladý ječmen asi 2 až 3 hodiny před spaním

případně si tuto dobu upravit podle vlastní potřeby po předchozím vyzkoušení, neboť má pozitivní vliv na kvalitní spánek. Pokud byste užili ječmen těsně před tím, než půjdete spát, stále by na vás mohl mít své povzbuzující účinky a zřejmě byste se brzy po usnutí vzbudili. Jeho pozitivní vliv na zlepšení spánku byl prokázán a mnoha lidem, kteří nespavostí trpí, skutečně pomohl. Pokud si s nespavostí nevíte rady, vyzkoušejte mladý ječmen, který vám určitě pomůže. Navíc mladý ječmen nepůsobí pozitivně pouze na usínání a na spánek jako takový, ale má blahodárné účinky na trávení a další funkce našeho organismu.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.