Mladý ječmen za nejlepší cenu

                                                výhradní zastoupení pro ČR

            1590,-Kč akce detoxikace 1 kg!!!

Mladý ječmen a zelený ječmen

Co je mladý ječmen?

Jde o rostlinu, kterou zná snad každý. Vždyť patří mezi základní, u nás pěstované obilniny, tedy ječmen, pšenice, žito, oves. Z těchto čtyř obilnin se dvě užívají také k léčbě, nebo spíše k aktivaci těla a jeho samoléčení. Mluvíme o pšenici a ječmeni. A z těchto dvou je právě ječmen ten, který dosahuje vysokých účinků na lidském zdraví. Aby ječmen mohl opravdu pomáhat, je důležité jeho správné pěstování i zpracování ještě ve fázi, kdy je zelený.

Mladý zelený ječmen prohlédnout ZDE.

Proč mladý ječmen?

Mladý, to znamená, že se ječmen sklízí ještě v nezralém stavu. Právě to je totiž doba, kdy je v ječmenu největší množství účinných látek. Mladému ječmeni, který se užívá k léčení, se někdy také říká zelený ječmen. Tento název vychází také z jeho sklizně. Při sklizni je totiž zelený.

Jak se pěstuje mladý ječmen?

Pěstování mladého ječmene probíhá za velmi přísné kontroly. Základem je pěstování mladého ječmene podle bio zásad. V žádném případě nesmí být použito jakéhokoli hnojení na chemické bázi, žádných pesticidů ani herbicidů. Mladé rostlinky se nechají narůst do 25 centimetrů. V této fázi růstu totiž vykazují nejvyšší obsah užitečných výživných složek. Pak se sklízejí a zpracovávají.

Zpracování mladého ječmene

Celé sklízení i zpracování mladého ječmene probíhá za dodržování přísných hygienických podmínek a také velmi rychle. Jakmile jsou listy mladého ječmene sklizeny, musí se opláchnout a vylisovat. Vylisovaný extrakt se pak suší necelé dvě minuty při 31 stupních celsia.

Teplota sušení mladého ječmene je velmi důležitá

Při vyšší teplotě by došlo ke zničení významných látek ječmene. Správným sušením vzniká čistý světle zelený prášek. Ten se před podáváním smíchá s vodou a vzniká tak sytě zelený a také chutný nápoj. Aby veškeré pozitivní látky zůstaly zachovány, je nutné při skladování ječmenného prášku dodržet pravidla skladování.

Prášek mladého ječmene

musí být skladován v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Pokud je toto dodrženo, tak jeho kvalita zůstane nezměněná po dobu dvou roků. Delším skladováním však již ztrácí na kvalitě.

Jaké látky obsahuje mladý ječmen?

Prášek z mladého ječmene se vyznačuje vysokým obsahem chlorofylu, enzymů, vitamínů, aminokyselin, minerálů a nezbytné vlákniny. Má zásadité pH, které je stejné jako u mateřského mléka a zajišťuje acido - bázickou rovnováhu. Mezi důležité vitamíny patří vysoký obsah betakarotenu, vitaminů C, E, B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu. Pro zdraví vývoj je důležitá obsažená vláknina a rostlinné bílkoviny, které mají nízkou molekulovou hmotnost, a lidské tělo je tak může snadno využít pro zdravý vývoj. Navíc obsahuje mladý ječmen i látku jménem tryptofan, ze které se tvoří serotonin, jinak hormon štěstí.

Co umí mladý ječmen?

Mnohostrannost mladého ječmene potvrzují nejen jeho rozbory a jeho složení, ale také zaznamenané účinky. Právě zásluhou těchto účinků se v posledních letech stal nápoj z mladého ječmene doporučovaným prostředkem pro posílení zdraví. Doporučují ho lékaři, ti, jež se zabývají alternativní medicínou, bylinkáři i samotní uživatelé, kteří tento léčivý nápoj vyzkoušeli. Díky jeho vyváženým výživným hodnotám je snadno využitelný pro zdravý růst organismu, posílení imunitního systému a ideální pro prevenci patologických stavů.

Jak mladý ječmen užívat?

Nejlépe je užívat mladý ječmen hned ráno po probuzení na lačno. Pít by se měl po malých doušcích. Dospělí obvykle užívají jednu čajovou lžičku 2 krát denně nalačno. Děti od 3 let půl čajové lžičky denně. Prášek smíchejte se 150 ml vody, šťávy nebo džusu nejlépe s pomocí šejkru, abyste hořký prášek hodně rozmělnili a získali jemnější chuť.

Nikdy nerozpouštějte mladý ječmen ve vodě o teplotě vyšší než 45 stupňů celsia, důležité enzymy a vitaminy by se zničily. Pokud se vám zdá nápoj příliš hořký, můžete prášek z mladého ječmene smíchat například s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

Při užívání mladého ječmene je nutné zajistit dostatečný přísun tekutin během dne. V prvních deseti dnech je dobré užívat nápoj v menším množství. V té době probíhá v organizmu detoxikace a může se krátkodobě zhoršit stav pleti, může se objevit i nadýmání nebo průjem. Pokud se objeví i jiné nepříjemné reakce, postačí snížit na čas dávkování.

Kdy mladý ječmen neužívat?

Ačkoli je mladý ječmen vesměs doporučován, existují i výjimky. Vyhnout by se měli užívání lidé po transplantaci orgánů a to minimálně na dobu 9 měsíců. Po operaci trávicího systému se doporučuje zelený ječmen na týden vynechat. Při ozařování se mladý ječmen nemá užívat 3 dny před a 3 dny po ozařování. Nevhodné je užívání také při akutní plicní embolii a akutním zánětu hlubokého žilního systému.

Komu je mladý ječmen doporučován?

V zásadě každému člověku od dětského věku až po věk důchodový. Nevyjímaje ani maminky v očekávání, ani v době kojení. Dětem je mladý ječmen doporučován již v peřince, vlastně od narození.

Mladý ječmen a děti

Pokud mladý ječmen užívá žena již během těhotenství, dělá dobře pro své dítě i sebe. Po narození dostává děťátko mateřské mléko. Jakmile však započne dokrmování a zároveň mateřského mléka ubývá, je dobré přidat mladý ječmen. Ten pomáhá v dětském tělíčku eliminovat škodliviny, odvádí z organismu těžké kovy, podporuje imunitní systém, pomáhá předcházet alergiím, ekzémům i infekčním nemocem. Dávkování je vždy podle věku a potřeb dítěte.

Předávkování mladým ječmenem

Mladý ječmen patří mezi zelené potraviny. A to je také důvod, proč je předávkování mladým ječmenem prakticky nemožné. Ostatně žádnou zelenou potravinou se nejde předávkovat. Maximálně přejíst. To ano. Ale jinak jdou do těla jen samé hodnotné látky.

Mladý ječmen

     jen 1590,-Kč
            1 000g (1kg) AKCE DETOXIKACE
Dodání do 24 hodin
Nejlepší cena v ČR
Garance vrácení peněz

 

 

 

 

Kontakt

DENEXON Acca, s.r.o.
mladý ječmen
K Myslivně 2076/15
Ostrava - Poruba, PSČ 708 00

+ 420 722 771 122
+ 420 722 771 133
obchod@denexon.cz

IČ: 28563379, Registrace EORI
C 32173 Ostrava

Dále by Vás mohlo zajímat

Mladý ječmen lze zakoupit v nejlepší kvalitě v širokém spektru cen. Nejnižší cena mladého ječmene je zajištěna díky přímému zastoupení. Mladý ječmen je ideální prostředek detoxikace a očisty. Mladý ječmen je doporučován při hubnutí a při zdravotních potížích také jako podpora trávení. Díky vysokému obsahu vlákniny je mladý ječmen vyhledávanou potravinou pro zvláštní výživu. Mladý ječmen má pozitivní účinky při řešení specifického onemocnění s širokým záběrem. Mladý ječmen je tradičně používán při problémech s nespavostí a jako podpora psychiky případně přírodní antidepresivum. Nejnovější výzkumy mladého ječmene potvrzují pozitivní vliv při řešení roztroušené sklerózy.